Tel
Zavolajte nám
0907 802 597

Služby

Čas je v dnešnom svete drahý. Každý z nás potrebuje to isté. Všetok svoj čas venovať činnosti, ktorej chce a nestrácať ho pri vzniknutých problémoch s počítačmi a IT. Od toho sme tu predsa my.

Ponúkame a poskytujeme komplexné riešenia a vyriešime naozaj každý vzniknutý menší aj väčší problém. Rýchla reakcia a bohaté skúsenosti sú zárukou kvality servisu a nízkych nákladov. Po odstránení poruchy je samozrejmosťou aj bezplatné poradenstvo ako v budúcnosti problému predísť. Pretože šetríme Váš čas a Vaše peniaze. To samozrejme ide ruka v ruke s Vašou spokojnosťou.

Servis na predajni

Veľmi dobré ceny, rýchla akcia, ale hlavne vysoká kvalita servisu Vášho PC alebo NB. Odvírenie, zálohovanie dát, čistenie, profilaktika, problémy s externými zariadeniami, nestabilná prevádzka PC, počítač sa spomalil, reinštalácia OS, detekcia rôznych závad, záchrana dát, počítač nejde zapnúť, sám sa reštartuje, vypína.... To je len zopár problémov, s ktorými sa dennodenne pasujeme a to s úspechom 100%. Pokiaľ hľadáte dobrý servis, osobný prístup, skutočne dobré ceny a zodpovednosť s prebratím záruk za svoju prácu, tak u nás ste na správnom mieste.

Nezáručný servis – hardvér

Keďže servis u nás je komplexný, zabezpečujeme aj opravy hardvérových porúch notebookov, LCD displejov, tlačiarní a iných zariadení pripájaných k Vašemu počítaču. Pokazené od Vás prevezmeme, zdiagnostikujeme a zavoláme Vám predbežnú cenu opravy na odsúhlasenie alebo zamietnutie. Zatiaľ každý súhlasil :), teda ceny sú naozaj príjemné, prijateľné a viac ako konkurenčneschopné. Takže ak Vám nejde zapnúť LCD, spadol Vám notebook, rozbil sa displej alebo ste si obliali klávesnicu, či vylomili konektor na napájanie... Nehádžte flintu do žita :) Možno budete milo prekvapení, ako kvalitne, lacno, so zárukou a rýchlo Vám pomôžeme sa problému zbaviť.

Komplexná správa IT a servisné výjazdy priamo k Vám

Profesionáli si vyžadajú profesionálny prístup – preto sme tu pre Vás a Váš business. Počúvame Vaše potreby a preto vieme, na čo sa máme zamerať. Vaše starosti s IT, tie nech už nie sú Vaše, sme tu predsa my. Nám to naložte, my to s prehľadom zvládneme :) Okrem nárazových výjazdov, keď už problem prepukol poskytujeme teda aj komplexnú správu, ktorá problémom prednostne predchádza a je v konečnom dôsledku neporovnateľne lacnejšia. Spravujeme firmy od jedného až po približne 100 počítačov vrátane serverov, staráme sa o komplet infraštruktúru LAN, zabezpečíme, že IT kopíruje štruktúru a potreby Vašej spoločnosti, hľadáme alternatívne riešenia pre Vaše špecifické potreby... Sme tu pre Vás a ďakujeme za dôveru, ktorú si vysoko vážime. Našim cieľom je navrhovať riešenia, ktoré skvalitňujú a zefektívňujú Vašu činnosť, zabezpečujú okrem komfortu aj bezpečnosť a v neposlednom rade, šetria náklady – aj vstupné, ale prednostne prevádzkové. Na nás sa môžete spoľahnúť, že nič nenecháme len tak a Váš problem je aj náš problém. Tak sa k tomu staviame, reagujeme promptne, rýchlo a zabezpečíme servis tak, aby sme sa k starým problémom už nemali potrebu vracať. Spoľahnite sa na nás, my si to vážime a odvďačíme sa osobným nasadením pre Váš business.